Księga Ra 6

Oceń automat Book of Ra 6

Wejdź do starożytnego grobowca i zapoznaj się z automatem Book of Ra Deluxe 6 firmy Novomatic. Zdobądź środki za pomocą piramidy, wybierając najpopularniejszą liczbę bębnów. Zbieraj symbole scatter i otrzymuj losowy symbol, który będzie się rozwijał w trakcie rundy darmowych spinów. Ustawiaj swoje typy i kręć przy dużej zmienności i 95,03% RTP na dziesięciu liniach wygrywających. Czerp korzyści z funkcji hazardu, aby pomnożyć swoje wygrane przez dwa, cztery lub więcej.

Oto kilka wyjaśnień, dlaczego zalecamy natychmiastową grę na tym slocie w trybie demonstracyjnym:

– Wypłaty za pojedynczy obrót do 1 500 000
– Poczuj dreszczyk emocji związanych ze wzrostem symboli
– Podwój swoje wygrane dzięki funkcji hazardu
– Wyląduj symbole rozproszone, aby uruchomić darmowe spiny

Przeszukaj piramidy w poszukiwaniu skarbów

Odkryj tajemnice historycznego automatu Book of Ra Deluxe 6 o tematyce egipskiej i gromadź czekające skarby. Ustaw bębny na 5 lub 6 i obracaj się po dziesięciu liniach wygrywających wyświetlanych po obu stronach siatki. Ustawienia znajdują się na dole i po prostu swędzą, abyś mógł zacząć.

Odkrywca wciela się w najlepiej płatnego obrazka, rozdając nagrody o wartości aż 1 500 000 monet. Następnie pojawia się Ra w miejscu spoczynku, posąg i skarabeusz. Najniżej płatne symbole automatów online Book of Ra Deluxe 6 są reprezentowane przez codzienne ilustracje kart A, Ok, Q, J i 10.

Obraz Book of Ra ma trzy funkcje: dzikość, rozproszenie i potencjalną nagrodę do 400 000.

Wybierz swój przypuszczenie

Zacznij gromadzić skarby, ustalając swoje przypuszczenie. Ustaw różne linie wygrywające, na których wolisz grać (od 1 do 10) i wartość monety, aby zakończyć pełnym zakładem w przedziale od 2,00 do 1000,00. Twoja ostateczna stawka zostanie prawdopodobnie rozłożona na wybraną liczbę linii wygrywających, których wygrane rozpoczynają się od lewego bębna.

Przygotowaliśmy tabelę z wypłatami w automacie Book of Ra Deluxe 6 na podstawie większości przypuszczeń. Aby zobaczyć liczby odpowiadające wybranej stawce, spójrz na tabelę wygranych w grze zaraz po jej ustawieniu. Pamiętaj, że chociaż wiele symboli jest zgrupowanych, do wygrania potrzebne będą trzy, cztery, pięć lub sześć elementów.

Automat Book of Ra 6 charakteryzuje się RTP na poziomie 95,03% i dużą zmiennością – to ważna mieszanka zapewniająca duże wygrane!

Eksploruj grobowce i zbieraj skarby

X oznacza miejsce, ale w slocie Book of Ra 6 są to opcje, które mogą pozwolić ci zamieszkać ze skarbem. Po pierwsze, możesz zdecydować, czy wolisz kręcić na 5 czy 6 bębnach. Aktywuj szósty bęben, klikając przycisk „Dodatkowy zakład” na samym bębnie.

Następnie ciesz się wieloma możliwościami obrazu Book of Ra. Jego pierwszą rolą jest zastąpienie dowolnego innego symbolu symbolem Wild, który może pomóc w zdobyciu zwycięskiej linii wygrywającej.

Drugą funkcją jest wypłata dużej wypłaty po trafieniu 3, 4, 5 lub 6 z nich, a także uruchomienie darmowych spinów w kształcie kuli. Otrzymasz dziesięć, gdy tylko wybierzesz losowy symbol z e-booka. Ikona ta będzie się losowo rozszerzać i może nawet obejmować wszystkie pozycje w siatce, gdy spadnie na bębny, co pomoże Ci zwiększyć wygrane.

To nie wszystkie oferty slotu Book of Ra Deluxe 6. Spróbuj szczęścia z funkcją hazardu i spróbuj podwoić swoją wygraną, zgadując, czy wyświetlona karta jest czerwona czy czarna. Jeśli odgadniesz poprawnie, będziesz miał okazję zagrać jeszcze raz, ale pamiętaj, że stracisz każdą część, jeśli Twoja odpowiedź będzie niepoprawna.

Sprawdź więcej egipskich automatów

Jeśli szukasz dodatkowej egipskiej zabawy, zajrzyj do ulubionego e-booka gry Useless autorstwa Play'N Go. Dołącz do Richa Wilde'a w poszukiwaniu starożytnych stron bez spinów kosztowych i szansy na wygranie aż do 5000-krotności stawki.

Kolejnym celem, do którego warto dążyć, jest automat kasynowy Historic Riches On firmy Bally Wulff. Zamek lądowy rozprasza się, aby wygrać aż sto darmowych gier wideo ze stosami symboli Wild i potencjałem do niesamowitych zwycięstw.

Zacznij Spinning z Ra teraz

Automat Book of Ra 6 może wyglądać zwyczajnie, ale czeka Cię niezły szok. Ten automat Novomatic ma 10 regulowanych linii wygrywających, 95,03% RTP i dużą zmienność. Wybierz, czy chcesz zakręcić na 5–6 bębnach i wygrać nagrodę o wartości do 1 500 000 w jednym spinie. Traf symbole rozproszone, aby rozpocząć rundę darmowych spinów, w której otrzymasz rozszerzające się symbole, aby zwiększyć swoje wygrane.

Leave a Reply