HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Filipiny stawiają na detronizację Singapuru jako drugiego centrum kasyn w regionie

Filipiny stawiają ogromne kroki w zdetronizowaniu Singapuru jako drugiego w Azji centrum kasyn online

– Alejandro Tengco, szef stanowego organu regulacyjnego Pagcor, wspomniał, że Manila liczy, że niedawno wybudowane kurorty i kasyna uatrakcyjnią przyjazdy urlopowiczów – „Jeśli Singapur nie wzrośnie, może nastąpić stagnacja. Nie zdziwcie się, jeśli w przyszłym roku ich przewyższymy” – dodał

Zupełnie nowy ośrodek wybudowany przez Bloombery Resorts Corp. miliardera Enrique Razona zostanie otwarty w Manili jeszcze w tym roku, a w planach jest aż osiem kolejnych projektów kasyn online, Alejandro Tengco, prezes i dyrektor generalny rządu stanu regulator Philippine Amusement and Gaming Corp., czyli Pagcor, powiedział we wtorek w wywiadzie w swoim miejscu pracy. Stwierdził, że regulator planuje także sprzedaż kasyn państwowych nie później niż na początku 2026 roku.

Singapurski organ regulacyjny ds. gier stwierdził, że nie ma żadnych uwag, gdy Bloomberg News zwrócił się z prośbą o przedstawienie uwag Tengco i odniósł się do sprawozdań finansowych Genting Singapore Ltd i Las Vegas Sands Corp dotyczących przychodów dwóch zintegrowanych kurortów w stanie-miasteczku.

Tengco szacuje, że roczny dochód brutto z gier w Singapurze wynosi około 6 miliardów dolarów.

W Malezji gracze na automatach stają w obliczu uzależnienia od „cracku” związanego z hazardem

Manila liczy, że zintegrowane kurorty i kasyna pomogą zwiększyć liczbę przyjazdów turystów, które ucierpiały podczas pandemii Covid-19. W ciągu tych 12 miesięcy kraj skoncentruje się na 7,7 mln turystów zagranicznych, po tym jak w 2023 r. przyciągnęło ich 5,45 mln, to jednak poniżej poziomu przed pandemią wynoszącego 8,26 mln w 2019 r.

Przyszłe kasyna w kraju, które mogą kosztować nawet 1 dolara. 2 miliardy, może znajdować się w stolicy Manili i w poprzedniej amerykańskiej bazie lotniczej Clark, a także w magnesach przyciągających urlopowiczów, takich jak Cebu i Boracay, powiedział. „W miarę otwierania nowych rynków pojawią się nowe perspektywy” – powiedział.

13:19

Mroczny świat azjatyckiej branży kasyn online

Wraz ze wzrostem dochodów Filipin z gier hazardowych nowe zintegrowane kurorty „miejmy nadzieję zneutralizują spadek liczby przyjazdów turystów posługujących się językiem chińskim” – stwierdził Tengco, dodając, że w kraju nadal grają chińscy hazardziści.

Filipiny mogą także rozwijać swoją branżę kasyn online, która w zeszłym roku zapewniła jedną piątą dochodu brutto z gier hazardowych kraju i oczekuje się, że rozwinie się szybciej niż kasyna stacjonarne.

„Nasza przewaga nad Makau polega na tym, że nie ma tam gier online” – powiedział Tengco. Pagcor planuje jeszcze w tym roku uruchomić własną witrynę internetową z grami online i poszukuje wspólnego przedsiębiorstwa, które będzie ją obsługiwało, wspomniał.

Jest to część wysiłków firmy Pagcor mających na celu urozmaicenie strumienia dochodów filipińskiego modelu kasyna internetowego agencji – grupy 41 w większości małych sklepów kasyn internetowych – przed celową sprzedażą wyposażenia kasyna internetowego, aby firma mogła wyłącznie zwracać uwagę do bycia regulatorem.

„Chcemy oddzielić grę, ponieważ Pagcor zbyt długo nosił dwie czapki” – stwierdził, stwierdzając, że kompetencje firmy są rzadkością w świecie graczy.

Filipiny przysięgają, że „nie mają litości” wobec podejrzanych o zabójstwo obywateli języka chińskiego

Prawo, które stworzyło agencję jako regulatora gier i operatora kasyn, wkrótce wygaśnie w 2033 r. Aby Pagcor mógł sprywatyzować swój majątek w kasynach internetowych i przedłużyć działalność agencji o kolejne 25 lat, konieczna jest modyfikacja tego rozporządzenia.

Pagcor zamierza oferować swoje kasyna w pakietach – pogrupowanych według lokalizacji – pod koniec przyszłego roku lub na początku 2026 roku i spodziewa się zwiększyć ze sprzedaży od 60 do 80 miliardów peso – stwierdził. Dodał, że planowana witryna internetowa z grami również zostanie sprzedana.

Leave a Reply